Mulgikultuur

Moodsad meelelahutusvõimalused

Mulgimaa on üks parimaid kohti, kus saada osa rikkalikust kultuuripärandist, millesarnast on raske leida mujalt Eestis, kuid ajaloolise pärandi kõrval on võimalik erinevates mulgimaa rajoonides nautida ka modernseid mugavusi ning meelelahutusvõimalusi, mis on saadaval ka näiteks pealinnas.

Alljärgnevalt tutvustame mõnda sellist võimalust, mida võtta oma puhkuse päevakavasse kultuuripärandi nautimise kõrval.

Cheers Viljandi klubi

Viljandis Lossi tänaval asub tõeliselt moodne kokteiliklubi, mis tõestab, kuivõrd mitmekülgne võib olla üks klubi. Lisaks mõnusale muusikale ja tantsuvõimalusele korraldatakse klubis mitmeid üritusi, seda aastaringselt. Olgu väljas lõõmav päike või tuiskav lumi, Cheers Viljandi ootab pidulisi alati.

Kasiino Grand Prix

Neile, kes soovivad õnne proovile panna, on Viljandis ka üks kasiino – tuntud Grand Prix (Grand X) kasiino, mille esindused on peaaegu kõikjal üle Eesti leitavad. Moodsas kasiinos, mis asub Tartu tänaval, on mitmeid põnevaid mänguautomaate ja ka baariosa, seega on tegemist hea paigaga ka seltskondade jaoks. Kasiino on avatud absoluutselt iga päev kella üheksast hommikul viieni varahommikul. Ühtlasi on tegemist ainsa kasiinoga Viljandis – kui otsid võimalust mängida õnnemänge, siis on Grand Prix kasiino just sobiv koht.

Castle Escape meelelahutuskeskus

Põgenemisruumid ja -mängud on olnud Eestis juba mõnda aega üsna populaarsed ning Viljandimaa pole selle osas kuidagi erinev. Nimelt on Viljandis äge Castle Escape meelelahutuskeskus, kus toimub palju lahedat: saab katsetada erinevaid põgenemistubasid, virtuaalreaasust, UV-maalinguid ning palju muud elamusterohket. Castle Escape meelelahutuskeskus on täiesti unustamatuid elamusi täis koht, kus on võimalik korraldada erinevaid üritusi – kas või firmapidu.

Viljandi jäähall

Viljandis asub väga moodne jäähall, mille välisseinad said 2016. aastal uuenduse ning nüüd on jäähall veelgi paremas seisus, pakkudes võimalust jääspordialasid harrastada igal ajal. Jäähallis saab mängida hokit ja iluuisutada, seda pakutakse nii lapsele kui täiskasvanutele. Lisaks saab näiteks broneerida laste sünnipäeva jaoks terve jää, tellida Minion Bob uisuõpetaja ja isegi toitlustuse, et lapse sünnipäevapidu oleks eriti meeldejääv. Soovi korral saab jäähallis korraldada üritusi ka firmale – valikuid on igaks olukorraks.

Sakala Keskus

Tallinna tänaval asuv Sakala Keskus on üks kõige mitmekesisemaid meelelahutuspaiku kogu Viljandis, olles valminud 2012. aasta sügisel. Tegemist on Viljandi Kultuurimaja järglasega, mille peamine ülesanne on korraldada kohalikku kultuurielu ja muidugi organiseerida ka erinevaid meelelahutusvõimalusi.

Moodsa välimusega Sakala Keskuses korraldatakse rohkelt sündmuseid nagu näiteks koolitusi, seminare ja palju muud taolist. Keskuses on näiteks suur saal, mis mahutab sadu inimesi, samas on ka väiksemaid ruume seminaride läbiviimiseks.

Ugala Teater

Ugala Teater on juba 20. sajandi algusest silma paistnud oma kvaliteedi poolest ning nii jätkuvad asjad ka tänapäeval. Viljandis asuv teater üllatab oma moodsa teatrihoone poolest, mida tasub kindlasti külastada igaühel, kes soovib ühtaegu meelt lahutada ning ka ammutada sõõmukese kultuuri.

Pildi autoriõigus: https://www.turismiweb.ee/et/company/casino-grand-prix-viljandi/3716/